Чернівецька область, Хотинський район

Молодь громади

14 Березня, 2019 р., 14:56
За підтримки проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»” Глибоцькою селищною радою спільно та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» для учнів другого класу проведено гру "Мандрівка Україною"
14 Березня, 2019 р., 12:36
З метою розвитку та популяризації підприємницької діяльності серед молоді, Центр економічного зростання Рукшинської ОТГ оголошує набір учасників до "Школи молодого підприємця". Участь можуть взяти жителі Рукшинської ОТГ віком від 15 до 30 років. Якщо бажаючих буде достатньо то протягом квітня-травня місяця 2019 року буде проведено серію тренінгів-навчань, на яких молодь матиме змогу отримати необхдні знання для започаткування власної справи.

21 Лютого, 2019 р., 15:40
Витратити час, щоб крок за кроком розпланувати просування по кар’єрних сходинках, імовірно, не звучить цікаво, але це необхідно для досягнення успіху. Для цього експерти радять скласти так званий кар’єрний план, який стане настільним посібником для просування в професії. З його допомогою ви не тільки визначите свої цілі на майбутнє, але також позначите конкретні кроки, які необхідно зробити для досягнення бажаного. Фахівці пропонують кілька порад, які допоможуть фахово скласти кар’єрний план.

18 Лютого, 2019 р., 10:41
До уваги студентів Рукшинської громади Чернівецької області, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної, контартктної та бюджетної форми навчання.

04 Лютого, 2019 р., 11:17
Сьогодні дізнатися про цікаві можливості простіше, ніж будь-коли. Один з найпопулярніших каналів для цього – інтернет. Ми зібрали 5 корисних сайтів для молоді, які допоможуть вам бути в курсі всіх грантів, волонтерств та воркшопів.
14 Січня, 2019 р., 09:27
Не за горами розпочнеться прийом документів до Вищих навчальних закладів. А отже перед тобою постане вибір своєї майбутньої професії. Для того щоб навчання у ВНЗ на певній спеціальності потім не стало «помилкою життя» слід визначитися з уподобанням ще у школі, окреслити цікаві професії, зважено підійти до оцінки власних сил та здібностей, дізнатися якнайбільше про ринок необхідних, затребуваних спеціальностей. В даній статті за допомогою нижчезазначених тестів та невеликий проміжок часу ти зможеш дізнатись яка професія характерна саме тобі.
21 Грудня, 2018 р., 14:23
Жителі громади не завжди готові публічно обговорити проблеми, навіть якщо вони очевидні. Тому й постала проблема у проведені опитування населення громади з питань роботи сільської ради.
20 Грудня, 2018 р., 15:51
За ініціативи Центру економічного зростання Рукшинської ОТГ було проведено неформальне спілкування жителів громади з керівництвом сільської ради. Охочі мали змогу отримати відповідь на запитання які їх турбували.
19 Грудня, 2018 р., 09:11
17 Грудня, 2018 р., 15:57
За ініціативи Центру економічного зростання Рукшинської ОТГ в межах проекту ЄС M4EG "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" для дітей Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений майстер-клас "Як прикрасити різдвяний пряник" Дітки постарались на всі 100%,  кожен вигадав свою ідею як прикрасити пряник, тому кожен пряник вийшов оригінальний!