ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада — об'єднана територіальна громада в Україні, у Хотинському районі Чернівецької області . Адміністративний центр — село Рукшин.

Площа — 108,57 км². Населення — 6886 мешканців (2015).

Утворена в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015 року. До складу громади ввійшли Гордівецька, Пригородоцька, Орестівська, Рашківська, Рукшиньська, та Чепоніська та  сільські ради Хотинського району, які 12 серпня 2015 року прийняли рішення про добровільне об'єднання громад. А 14 серпня утворення громади затверджене рішенням обласної ради.