Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Новини

Чемпіонат області з футболу серед юнаків 2003-04 р.н.

Дата створення: 10:45 18.05.2018

Підходить до завершення Рукшин у п’яти турах двічі переміг, двічі зіграв у нічию та одного разу поступився лідеру змагань. Тож нашій команді залишається зіграти ще дві гри. На даний момент рукшинці перебувають на третій сходинці турнірної таблиці. Це неабиякий успіх для наших хлопців, адже вони беруть участь вперше у даному турнірі.

8 травня — День пам'яті та примирення! Героям слава!

Дата створення: 15:05 08.05.2018

8 травня — День пам'яті та примирення!  Героям слава!

Сертифікат "Мери за економічне зростання".

Дата створення: 16:12 07.05.2018

Рукшинська ОТГ отримала сертифікат про приєднання до ініціативи ЄС Це є свідченням того, що громади готові шукати нові можливості для свого розвитку та брати на себе відповідальність. Дає можливість більш ширше співпрацювати із європейськими фондами.

Пішов з життя ВЕТЕРАН ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата створення: 10:52 30.04.2018

Працівники Рукшинської ОТГ висловлюють щирі співчуття близьким та рідним з приводу смерті ветерана ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ Мариняка Федора Семеновича.  Він пішов від нас, залишивши по собі добру пам'ять та гідні справи. Ми всі у невідплатному боргу перед тими, які ціною свого життя перемогли німецько-фашистських загарбників. Вічна пам’ять, нехай земля йому буде пухом.

Медіа школа «Агенти громад»

Дата створення: 11:20 16.04.2018

Перший етап завершено. Це грантовий проект ТРК Буковина спільно з громадською організацією «Буковинський центр виборчих технологій». Ідея якого полягає в подальшій співпраці та взаємодії засобів масової інформації з об’єднаними територіальними громадами. Всього участь в ньому беруть 20 представників ОТГ.

Розпочато процес передачі земельних ділянок з державної власності у комунальну власність громади

Дата створення: 13:12 10.04.2018

Ще однією визначною подією, що відбулася на загальних зборах громадян села стало спільне підписання головою Рукшинської ОТГ О.Горбатюком та керівником Держгеокадастру в Чернівецькій області Ю.Ватаманюком наказу про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 158,5054 га з державної у комунальну власність. Дані земельні ділянки розташовані за межами населених пунктів Рукшинської ОТГ.

Cтворення кооперативу в Рукшинській ОТГ

Дата створення: 08:22 06.04.2018

 Рукшинській ОТГ, яка славиться своїми садами, відбулась зустріч мешканців села для вирішення питання участі в проекті «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання». На зборах було прийнято рішення по А от з напрямком діяльності ще будуть визначатись, адже багато ідей потребують обговорення. Серед можливих напрямків діяльності кооперативу є переробка продукції бджільництва, сушка фруктів, збір та охолодження молока. Шість представників ОТГ увійшли в ініціативну групу, яка вже розпочала роботу серед мешканцівгромади з тим, щоб визначитись, які ідеї є прийнятними та хто буде готовий увійти до складу кооперативу.  Проект підтримується Європейським Союзом в межах інніціативи "Мери за економічне зростання".

Загальні збори громадян Рукшинської ОТГ

Дата створення: 09:35 02.04.2018

У суботу, 31 березня, у Рукшині відбулися . Голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк прозвітував перед мешканцями громади про виконану роботу за 2017 рік. Зокрема про створення комунального підприємства та закупівлю техніки на суму понад 3,5 млн гривень (а також навісного обладнання на зекономлені кошти), про будівництво дитячих майданчиків, про спільні проекти із Європейським союзом і т.д. Окремо висловив подяку Голові Рукшинської громадської організації «Традиції та реформи» Єленчуку Віталію за реалізований проект по встановленню котельні у Чепоніській ЗОШ І-ІІ ст. та директору Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шишковському Сергію, тренеру з футболу Гайсенюку Олександру за виграний проект від фонду Кличко «Клич друзів граймо разом» завдяки якому Рукшинська школа отримала новітній спортивний майданчик. На сході громадян також були присутні: народний депутат України Максим Бурбак, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк, керівник Держгеокадастру в Чернівецькій області Юрій Ватаманюк, голова райдержадміністрації Петро Допіряк, виконавчий комітет сільської ради, жителі Рукшинської громади. Головою Рукшинськоі ОТГ Олегом Горбатюком спільно з керівником Держгеокадастру в Чернівецькій області Юрієм Ватаманюком підписано наказ про передачу 158 га земель сільгосппризначення за межами населеного пункту у комунальну власність Рукшинської об‘єднаної територіальної громади. Також в ході зборів виступили: - народний депутат України Максим Бурбак, який дав відповіді на низку питань жителів громади; - голова Хотинської РДА Петро Допіряк, який розповів про проведену роботу райдержадміністрації у 2017 році; - заступник голови Чернівецької ОДА Василь Гостюк; - Директор Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шишковський Сергій.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH