Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада

Чернівецька область, Хотинський район

НОВИНИ

23 Серпня, 2019 р., 10:02
День державного прапора України відзначається 23 серпня. Не зважаючи на те, що це свято почали святкувати лише з 2004 року, історія українського прапора сягає сивої давнини. Перше офіційне визнання синьо-жовтого прапора, як символу українського народу сталося 22 березня 1918 року. Саме тоді Центральна Рада ухвалила Закон, затвердивши поєднання жовтого та блакитного кольорів як стяга Української Народної Республіки. Деякі легенди розповідають, що ці жовтий та блакитний кольори з’явилися на нашому прапорі завдяки трипільцям під час великого переселення народів.
22 Серпня, 2019 р., 10:25
Вчора під егідою Асоціація міст України відбувся навчальний візит голів ОТГ Чернівецької області до Рукшинська об'єднана територіальна громада в рамках програми "Маршрути успіху" на тему: "Впровадження стратегії розвитку громади".  Відвідали адміністративне приміщення с. Рукшин, де відбулась презентація громади. Поспілкувались про проблеми переходу на прямі міжбюджетні відносини, про співпрцю влади, бізнесу та громади Рукшинської ОТГ у світлі децентралізації змін. Оглянули об'єкти комунальної інфрастуктури, Рукшинську АЗПСМ, старостинський округ у селі Рашків.
21 Серпня, 2019 р., 22:11
Сьогодні в межах проекту Roll-out Phase of Ukraine Local Empowerment, Accountabiliti and Development Programe (U-LEAD)/ Назва проекту "Розширення місцевих повноважень, підзвітності та розвитку" (U-LEAD), раунд 2 завершився двохденний тренінг на тему "Ділова етика та ефективна комунікація з відвідувачами ЦНАП". Однією з тем була клієнтоорієнтованість, конфлікти та методи їх вирішення. Вчились по презентації підготовленій експертами напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. Напрям управляється Шведським агенством міжнародного співробітництва та розвитку (Sida) і реалізується шляхом делегованого співробітництва міжнародною організацією SKL International, дочірньою компанією Шведської асоціації муніципалітетів та регіонів (SALAR). Сайт напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe: TSNAP.ULEAD.ORG.UA #РізнігромадиСпільнірішення
20 Серпня, 2019 р., 16:17
Сьогодні у приміщенні Хотинського РВК відбулась нарада за участі військового комісара та відповідальних осіб за військовий облік по сільських радах Хотинського району.
20 Серпня, 2019 р., 15:50
Сьогодні на базі Рукшинська об'єднана територіальна громада в межах проекту Roll-out Phase of Ukraine Local Empowerment, Accountabiliti and Development Programe (U-LEAD)/ Назва проекту "Розширення місцевих повноважень, підзвітності та розвитку" (U-LEAD), раунд 2 відбувся тренінг на тему "Ділова етика та ефективна комунікація з відвідувачами ЦНАП". Тренінг розрахований на два дні. Сьогодні говорили про діловий етикет та культуру комунікації, визначення інформаційного поля, психологічні помилки у спілкуванні. Також про технологію побудови запитань. Роль і функції запитань у спілкуванні, відкриті та закриті запитання.
19 Серпня, 2019 р., 15:49
Преображення Господнє належить до дванадцятьох головних свят, пов'язаних із подіями з життя Спасителя. Святі отці називали його другим Богоявленням.
16 Серпня, 2019 р., 14:06
Сьгодні третій день тренінгу у рамках Програми "U-LEAD з Європою", компонент 2 в частині створення Центрів надання адміністративних послуг, навчальний модуль 5. За період навчання дізналися про основні принципи надання адміністративних послуг. Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Також про типові проблеми, належну організацію надання послуг, про порядок надання та параметри якості адміністративних послуг. #РукшинськаОТГ #ЦЕЗ_РукшинськоїОТГ
15 Серпня, 2019 р., 09:30
Продовжуємо вчитись! День 2. Тренінг для персоналу ЦНАП Рукшинської ОТГ в рамках програми "U-LEAD з Європою" #РізніГромадиСпільніРішення
14 Серпня, 2019 р., 20:46
Сьогодні на базі Рукшинська об'єднана територіальна громада розпочався трьохденний тренінг у рамках Програми «U-LEAD з Європою», компонент 2 в частині створення Центрів надання адміністративних послуг, навчальний модуль 1-3. Участь беруть працівники Рукшинської ОТГ. Тренер - Ірина Крайнік.
24 Липня, 2019 р., 17:23
Сьогодні адміністратором Центру економічного зростання була проведена зустріч для молоді. Нажаль бажаючих виявилось дуже мало, але ті хто прийшов мали змогу обмінятись досвідом ролі абітурієнта. Серед присутніх були школярі та студенти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь