Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада

Чернівецька область, Хотинський район

НОВИНИ

11 Грудня, 2019 р., 16:12
Рукшинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади завідуючої ДНЗ «Калинка»» с. Рукшин Рукшинської сільської ради.
06 Грудня, 2019 р., 21:03
Сьогодні українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі.
05 Грудня, 2019 р., 21:01
У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера - International Volunteer Day. Україна - єдина країна у світі, де цей день переходить в День збройних сил, який відзначається 6 грудня. Волонтерський рух у нашій країні став популярним, починаючи з Революції гідності і російської окупації. Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Волонтерство – це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання - те, що веде волонтерів вперед.
29 Листопада, 2019 р., 16:16
З цифрами проєкту сільського бюджету на 2020 рік можна ознайомитись тут:
22 Листопада, 2019 р., 22:19
У суботу, 23 листопада 2019 р., українці всього світу запалять у своїх будинках свічки пам’яті з молитвою за жертви Голодомору-геноциду, заподіяного проти українського народу в намаганні знищити українську національну ідентичність.
22 Листопада, 2019 р., 16:01
Повідомляємо, що 20 листопада 2019 року завершено прийом документів для конкурсного відбору проектів суб'єктів малого підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка в рамках Сільської програми розвитку малого та середнього підприємництва в Рукшинській об'єднаній територіальні громаді на 2019-2020 роки. Заяву на участь у конкурсі та всі необхідні документи подав 1 учасник - сільськогосподарський обслуговуючий кооператив "Рукшинський" . Засідання конкурсної комісії для розгляду поданої заявки відбудеться 25 листопада 2019 року у приміщенні Рукшинської сільської ради по вул.Головній,35А об 11 год.
21 Листопада, 2019 р., 17:18
Сьогодні, 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. Низько вклоняємось героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Пам’ять про героїв житиме вічно!
21 Листопада, 2019 р., 17:16
Всіх Михайлів, Михайликів та Михасиків з Днем ангела! Архангела Михаїла вважають воїном, цілителем і верховним командувачем Небесних сил. Заступництва нам, українці!
18 Листопада, 2019 р., 14:58
Яка мінімальна зарплата передбачена на 2020 рік?
 
14 Листопада, 2019 р., 14:18
Повідомлення про оприлюднення Проекту Генерального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища») проекту "Генеральний план села Пригородок Хотинського району Чернівецької області" 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується:     Генеральний план с.Пригородок Хотинського району Чернівецької області . 2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:    Рукшинська сільська рада Хотинського району Чернівецької області. 3. Передбачувана процедура громадського обговорення: а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіт зі стратегічної екологічної оцінки) та проекту Генерального плану села Пригородок Рукшинської сільської ради Хотинського району Черніваецької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 15 листопада 2019 року на сайті Рукшинської сільської ради http://rukshynska.gromada.org.ua/ та триватиме до 14 грудня 2019 р. б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіту про стратегічну екологічну оцінку), одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження, або вмотивовано їх відхиляє. в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань -25 листопада 2019 року о 12.00 год за адресою: Чернівецька обл., Хотинський р-н, с.Рукшин, вул.Головна 35а, приміщення сільської ради. г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 60030, Чернівецька обл., Хотинський р-н, с.Рукшин, вул.Головна 35а, тел. 03731-42-234 Контактна особа Р.А.Кучер. д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – 60030, Чернівецька обл., Хотинський р-н, с. Рукшин, вул. Головна 35а, тел. 03731-42-234 , e-mail:  rukschyn1456@gmail.com Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь