У Рукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів буде сконструйовано спортивний майданчик.

Дата: 06.05.2017 03:19

Фото без опису
Сьогодні стали відомі результати проекту «Клич друзів – граймо разом! – 2017» від "Фонду Кличко", в рамках якого 10 шкіл України отримають спортивний майданчик, за результатами якого Рукшинська ЗОШ посіла четверте місце. Ідею подання анкети на тендер запропонував голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк. Участь у конкурсі прийняло 7393 навчальних заклади з усієї України. Заявку на даний проект подав Олександр Гайсенюк, тренер юнаків ФК Рукшин, який безпосередньо займався даним тендером. Тож вже незабаром біля Рукшинської ЗОШ буде сконструйований спортивний майданчик. Великих зусиль для перемоги доклав директор Рукшинської ЗОШ Шишковський Сергій Іванович, завуч Попик Сніжана Василівна та окремо виділені учні нашої школи, які ще будуть відзначені. Також хочеться подякувати всім активістам які виявили бажання та підтримали саме нашу заявку.
Чекаємо на урочисте відкриття спортивного майданчика!!!