Програма другого засідання робочої групи із стратегічного планування у Рукшинській громаді.

16 листопада відбулась програма другого засідання робочої групи із стратегічного планування у Рукшинській громаді.
Презентацію із стратегічного планування провів Грушко Олексій Олександрович - експерт із регіонального розвитку Чернівецького ЦРМС.
Участь взяли:
- голова Рукшинської ОТГ - Горбатюк Олег;
- заступник голови Рукшинської ОТГ - Мариняк Валерій;
- секретар Рукшинської ОТГ - Гермаківська Юлія;
- депутати Рукшинської ОТГ;
- підприємці;
- працівники Рукшинської ОТГ;
Голова Рукшинської ОТГ Горбатюк Олег розповів про стан розробки стратегічного планування розвитку Рукшинської громади.
На порядку денному також були питання:
- сценарії розвитку громади;
- визначення стратегічного бачення громади;
- проведення SWOT - аналізу;
- подальші кроки із стратегічного планування.