Громадські слухання

ГРОМАДСЬКІ  СЛУХАННЯ

Рукшинська сільська рада повідомляє, що у відповідності  до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  21.08.2017 року о 14-00 год. в приміщенні Рукшинської  ЗОШ  відбудуться громадські слухання проекту схеми  планування  території  Рукшинської об’єднаної  територіальної громади  Чернівецької області .

Запрошуються всі бажаючі жителі громади, а також просимо подавати свої пропозиції  щодо планування  території  Рукшинської  ОТГ.

Замовник : Рукшинська сільська рада

Розробник : ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»