Навчальний семінар на тему "Реформа в освіті : віхи, проблеми, новації".

17-18 травня на базі розважального коплексу "СОНЯЧНА ДОЛИНА" відбувався Участь взяли представники Департамену освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти, Агенції розвитку громад, представники від ОТГ Чернівецької області (начальники відділів освіти, відповідальні за освіту в ОТГ, директори шкіл).Досвідом ділилися Дунаєвецька ОТГ, Глибоцький ліцей, Мамаївська ЗНЗ І-ІІІ ст№ 2,Вижницький коледж прикладного мистецтва,Підзахаричівський НВК...