Чемпіонат району із футзалу серед юнаків

Завершився чемпіонат району із футзалу серед юнаків. 12 січн я в Хотині відбувся заключний тур чемпіонату району із футзалу серед юнаків, у двох вікових категоріях: 2000-2002 р.н. та 2003-2006 р.н.

Серед гравців віком 14 – 16 років Рукшин посів друге місце, здобувши чотири перемоги над Хотином, Зарожанами, Шилівцями та Круликом, а от у останньму матчі, в якому вирішувалась доля переможця, рукшинці зазнали єдиної поразки від Клішківців.

У віковій категорії 13 років і менше, Рукшин було представлено двома командами. Перші здобули п'ять перемог над Клішківцями , Зарожанами, Шилівцями, Хотином та Рукшином-2, завдяки чому здобули золоті нагороди, а ось другі двічі перемогли, двічі програли та один матч звели до нічиєї. Набравши 7 очок, Рукшину-2 не вистачило дещиці, щоб потрапити до трійки призерів.
Бажаємо нашим юнакам зробити правильні висновки та наполегливо працювати. Вперед до перемог!!!