Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Чемпіонат району із футзалу серед юнаків

Завершився чемпіонат району із футзалу серед юнаків. 12 січн я в Хотині відбувся заключний тур чемпіонату району із футзалу серед юнаків, у двох вікових категоріях: 2000-2002 р.н. та 2003-2006 р.н.

Серед гравців віком 14 – 16 років Рукшин посів друге місце, здобувши чотири перемоги над Хотином, Зарожанами, Шилівцями та Круликом, а от у останньму матчі, в якому вирішувалась доля переможця, рукшинці зазнали єдиної поразки від Клішківців.


У віковій категорії 13 років і менше, Рукшин було представлено двома командами. Перші здобули п'ять перемог над Клішківцями , Зарожанами, Шилівцями, Хотином та Рукшином-2, завдяки чому здобули золоті нагороди, а ось другі двічі перемогли, двічі програли та один матч звели до нічиєї. Набравши 7 очок, Рукшину-2 не вистачило дещиці, щоб потрапити до трійки призерів.
Бажаємо нашим юнакам зробити правильні висновки та наполегливо працювати. Вперед до перемог!!!« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH