Вітаємо всіх жінок зі святом 8 БЕРЕЗНЯ

Дорогі жінки!

Щиросердечно вітаю всіх з Міжнародним жіночим днем, низько вклоняюсь вам, дорогі матері, дружини, сестри, доньки, колеги, від усього серця дякую, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою ви оберігаєте і дбаєте про наші родини, підтримуєте нас — чоловіків, примножуєте здобутки держави.
Зичу вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку. Нехай у ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує злагода і любов.

Вічної вам весни і молодості.

Голова Рукшинської об'єднаної територіальної громади, Горбатюк Олег Васильович.