Збори громадян Рукшинської об'єднаної територіальної громади

Дата: 31.03.2017 11:56

30 березня у приміщенні "ЕНІГМА" відбулись збори громадян Рукшинської об'єднаної територіальної громади.. Серед запрошених були:
- Голова районної ради Плаксивий Олександр Васильович
- Заступник голови РДА Кравецька Тетяна Іванівна
- Начальник управління освіти Хотинської РДА Рак Володимир Миколайович.
- Директор Рукшинської ЗОШ Шишковський Сергій Іванович
- Інспектор Хотинського РЕМ Ситник Валерій Павлович
- Начальник поліції Дахно Юрій Валентинович
- Головний лікар Хотинської ЦРЛ - Митринюк Ростислав Федорович
- Головний лікар Хотинського центру первинної медико-санітарної допомоги - Пасічник Юрій Анатолійович
- Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення - Цвентарна Наталя Борисівна.
- Старости сіл Рукшинської ОТГ

Було заслухано звіт сільського голови - Горбатюка Олега Васильовича, головного бухгалтера - Кушнірюк Галини Василівни, тренера з футболу Хотинської ДЮСШ - Гайсенюка Олександра Сергійовича, про виконану роботу за 2016 рік.
Звіт сільського голови
1. У серпні 2016 року було проведено капітальний ремонт приміщень Рашківської ЗОШ І-ІІ ступенів із впровадженням енергозберігаючих технологій. Загальна сума проекту 707 тис. 568 грн.
2. У вересні - жовтні 2016 року було проведено капітальний ремонт містка по вулиці Миру. Загальна сума проекту 221 тис. 524 грн.
3. У листопаді 2016 року проведено капітальний ремонт приміщень Рашківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Загальна сума проекту 262 тис. 306 грн. Також за кошти місцевого бюджету Рашківська АЗПСМ газифікована. Загальна сума проекту газифікації 40 тис. грн.
4. У серпні 2016 року було проведено капітальний ремонт приміщень Чепоніської ЗОШ І-ІІ ступенів із впровадженням енергозберігаючих технологій. Загальна сума проекту 266тис. 35грн.
5. Проводиться капітальний ремонт приміщень Рукшинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Загальна сума проекту 1млн. 232тис. 393грн. Також ведуться роботим за кошти меценатів.
6. Проведено Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Б.Хмельницького в с.Чепоноси. Занальна сума проекту 150тис. грн.
7. Проведено реконструкцію парку по вул. Головній в с.Рукшин. Загальна сума проекту 981 тис. 680 грн
8. Проводиться реконструкція стадіону по вул.Головній в с.Рукшин. Загальна сума проекту 1млн. 496тис. 590грн.
9. 23 березня з метою поліпшення благоустрою Головної вулиці, парку, пам’ятних місць, прибудинкових територій, інших місць загального користування, територій установ, організацій, було залучено до прибирання працівників Рукшинської сільської ради, ДНЗ, Рукшинської АЗПСМ.

10. Для реального уявлення про сільський бюджет жителів об'єднаної територіальної громади було ознайомлено з показниками виконання бюджету за 2016 рік та наведено для порівняння затверджені планові показники доходів та видатків на 2017 рік.