Юні футболісти Рукшина завершили перше коло чемпіонату області

Завершилось перше коло чемпіонату Чернівецької області з футболу серед юнаків 2003-04 р.н. Рукшин у семи зіграних матчах здобув три перемоги, одну нічию та тричі поступився. Маючи в активі десять очок, з грою в запасі, команда Рукшина перебуває на четвертій сходинці турнірної таблиці (всього є дев’ять команд). Нагадаємо, що для рукшинців участь у ЧОДЮФЛ (юнацькому чемпіонаті області) є дебютною та все ж надіємось, що в другому колі наші юнаки зуміють піднятись у таблиці ще вище.

Результати Рукшина U-14:

Веренчанка – Рукшин 4-2
Рукшин – Буковина 03 (1) 0-6
ДЮСШ Заставна – Рукшин 0-7 (команда Заставна знялась зі змагань тож всі результати за її участю анульовано)
Рукшин – Банилів 5-3
Буковина 04 (1) – Рукшин 3-1
Рукшин – Підгір’я (Сторожинець) матч перенесено
Буковина 04 (2) – Рукшин 4-4
Рукшин – Форвард (Герца) 3-0 т.п.
Буковина 03 (2) – Рукшин 2-6

Джерело: http://hotyn.info