Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

У Рукшині готові встановлювати сонячну електростанцію

Рукшинська ОТГ презентувала проект фотоелектричної станції загальною потужністю 150 кВт. Вона буде встановлена на даху Рукшинської школи.

Рукшинська громада уже має проектно-кошторисну документацію на встановлення сонячної електричної станції на даху Рукшинської школи. Завдяки тому, що проект інвестуватиметься Німецьким фондом GIZ, він окупиться швидко – за рік,  кажуть фахівці. Вартість фотоелектричної станції, за попередніми розрахунками, - 160 тисяч євро. Коли проект реалізується – це буде найбільша некомерційна альтернативна електростанція в країні.

Як повідомив журналістам Інформаційного агентства АСС Олег Горбатюк, керівник Рукшинської об`єднаної громади, така станція генеруватиме майже 200 тисяч кіловат годин електроенергії в рік, що при теперішньому тарифі буде заощаджувати громаді півмільйона гривень на рік.

Передбачається, що сонячна електростанція обігріватиме місцеву школу, фельдшерсько-акушерський пункт та приміщення сільської ради. 

Джерело: http://acc.cv.ua/chernivtsi/18995-u-rukshini-gotovi-vstanovlyuvati-sonyachnu-elektrostantsiyu. Сайт http://acc.cv.ua/

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH