21 лютого 2017 року відбувся виїзний семінар з питань функціонування новостворених громад в Красноїльській ОТГ.

Дата: 23.02.2017 12:32

21 лютого відбувся виїзний семінар з питань функціонування новостворених громад в Красноїльській ОТГ.

Експертна група у складі Тетяни Татарчук - директора Центру розвитку місцевого самоврядування,

Ігоря Бабюка - експерта з децентралізації,

Нелі Малько - Центр розвитку місцевого самоврядування - окреслила напрямки, за якими нова об'єднана громада буде розвиватись найближчим часом; обговорили проблемні питання, зосередили увагу на тому, що найближчим часом необхідно буде готувати проекти на державну субвенцію на розвиток інфраструктури, інші донорські інституції. Для цього потрібно визначатися із кадрами, які будуть відповідати за цей напрямок.

Також обсудили форми співпраці з громадськістю, можливості врегулювання цих відносин через статут громади. Семінар відбувся в приміщенні Красноїльській гімназії - сучасному, світлому і затишному навчальному закладі, який активно працює над вдосконаленням знань та розвитком творчого потенціалу дітей. Вкотре переконуємось, що головним багатством наших громад є саме люди, особливо молодше покоління, яке тут зростає, виховується і планує залишатися жити тут і надалі. В Красноїльську, де існує багато потенційних точок економічного зростання (це і КПП, який добудовується, і надра, і унікальні Маланкові традиції, полікультурність і багато іншого), буде успішна громада - в це вірять люди, які її творять, а значить - так і буде!