Рукшин святкує перемогу у матчі з Данківцями

Цієї неділі на Хотинському стадіоні “Колос” відбувся 4 тур Чемпіонату Хотинського району з футболу між футбольними командами  Рукшина та Данківців.

У першому таймі команди не зуміли відкрити рахунок. У другій половині зустрічі, на першій хвилині, команда Данківців використала чи не єдиний момент в грі, та повела в рахунку. Через двадцять хвилин команда Рукшина вирівняли становище. Відзначився ударом головою Андрій Руснак, після чого команда пішла на справжній штурм, але м’яч вперто не йшов у ворота.

І все ж таки рукшинцям вдалось забити переможний м’яч. На останній хвилині матчу ефектного удару злету, за меж штрафного майданчика, завдав Олександр Гайсенюк.

Тож Рукшин здобуває непросту перемогу та набирає 7 очок. У наступному команда зіграє на виїзді проти Долинян.

Гра була доволі насиченою. На трибунах вболівальники яро вболівали за своїх фаворитів та інколи були не згідні із рішенням судді.