Чемпіонат області серед юнаків 2003-04 р.н.

Дата: 27.09.2017 13:47

Вчора у матчі третього туру ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ з футболу серед юнаків 2003-04 р.н. Рукшин під орудою тренера Хотинської ДЮСШ Олександа Гайсенюка та вчителя фізкультури Рукшинської ЗОШ Філіпчука Валентина завітав у Дорошівці, де зіграв проти команди ДЮСШ м. Заставна. Рукшинці здобули впевнену перемогу з рахунком 7-0. Хет трик оформив Філіпчук Андрій, дубль Шестобуз Владислав та ще по разу відзначились Гречко Максим та Бейчук Василь.
Нагадаємо, що юнаки з Рукшина вперше беруть участь у ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ. Тож вітаємо їх із достойним виступом та бажаємо подальших перемог та більшої уваги до себе з боку керівництва Хотинської ДЮСШ, спонсорів і т.д.
У наступному турі рукшинці приймуть Банилів Сторожинецького район.Фото без опису