27 березня 2017 р. відбулась цікава дискусія.

Дата: 28.03.2017 14:50

27 березня 2017 р. в рамках співпраці з центром перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців відбулась цікава дискусія - директор Чернівецького підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук і начальник відділу управління містобудування, архітектури та регіонального розвитку Чернівецької ОДА Христина Марчук провели круглий стіл зі старостами ОТГ області. Під час відвертої розмови обговорювали складні питання, пов'язані зі статусом старости, комунікацією з керівництвом ОТГ, можливостями впливу на загальну ситуацію в кожній конкретній громаді. Відзначили, що нове законодавство щодо статусу старост дещо впорядкує діяльність цих нових посадових осіб. Староста - активний управлінець у громаді, який представляє її в своєму населеному пункті, несе відповідальність за стан справ. Також дійшли згоди про необхідність організації зібрання для старост у ширшому форматі - для обміну досвідом діяльності, реалізації проектів, кращими практиками. В рамках роботи Центру така зустріч буде організована в найближчі місяці.