В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОДА ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕЛІК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ РЕАЛІЗУВАТИ ЗА КОШТ ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

11 квітня 2017 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Богатирця відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, повідомляє прес-служба ОДА.

Ігор Богатирець поінформував членів Регіональної комісії про інвестиційні проекти регіонального розвитку, що подано на конкурсний відбір у 2017 році, і які мають на меті розвиток спортивної інфраструктури області.

Під час засідання членами Регіональної комісії обговорено та вивчено питання доцільності фінансування проектів, що подано заявниками на конкурсний відбір.

За результатами розгляду питань порядку денного Регіональною комісією визначено перелік інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, відповідно до частини другої статті 241 Бюджетного кодексу України, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, та вирішено подати перелік проектів разом із документами до них на погодження до Міністерства молоді та спорту України в установленому порядку перелік наступних проектів разом із документами до них:

1. Реконструкція туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» по вул. Кобилянської, 90, с Банилів-Підгірний, Сторожинецького району Чернівецької області.

2. Реконструкція приміщень басейну та його інженерних мереж в будівлі багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей по вул. Винниченка, 119 в м. Чернівці.

3. Капітальний ремонт спортивного майданчика в Тереблече Глибоцького району Чернівецької області.

4. Капітальний ремонт стадіону в с. Перебиківці Хотинського району Чернівецької області.

Джерело http://bukinfo.com.ua