Загальні збори громадян Рукшинської ОТГ

Дата: 02.04.2018 09:35

У суботу, 31 березня, у Рукшині відбулися Фото без опису.
Голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк прозвітував перед мешканцями громади про виконану роботу за 2017 рік. Зокрема про створення комунального підприємства та закупівлю техніки на суму понад 3,5 млн гривень (а також навісного обладнання на зекономлені кошти), про будівництво дитячих майданчиків, про спільні проекти із Європейським союзом і т.д. Окремо висловив подяку Голові Рукшинської громадської організації «Традиції та реформи» Єленчуку Віталію за реалізований проект по встановленню котельні у Чепоніській ЗОШ І-ІІ ст. та директору Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шишковському Сергію, тренеру з футболу Гайсенюку Олександру за виграний проект від фонду Кличко «Клич друзів граймо разом» завдяки якому Рукшинська школа отримала новітній спортивний майданчик.
На сході громадян також були присутні: народний депутат України Максим Бурбак, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк, керівник Держгеокадастру в Чернівецькій області Юрій Ватаманюк, голова райдержадміністрації Петро Допіряк, виконавчий комітет сільської ради, жителі Рукшинської громади.
Головою Рукшинськоі ОТГ Олегом Горбатюком спільно з керівником Держгеокадастру в Чернівецькій області Юрієм Ватаманюком підписано наказ про передачу 158 га земель сільгосппризначення за межами населеного пункту у комунальну власність Рукшинської об‘єднаної територіальної громади.
Також в ході зборів виступили:
- народний депутат України Максим Бурбак, який дав відповіді на низку питань жителів громади;
- голова Хотинської РДА Петро Допіряк, який розповів про проведену роботу райдержадміністрації у 2017 році;
- заступник голови Чернівецької ОДА Василь Гостюк;
- Директор Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шишковський Сергій.