Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

МЕДОВИЙ КООПЕРАТИВ ЯК ТОЧКА ЗРОСТАННЯ

Підходи  до планування виробничої діяльності кооперативу,  до проведення фінансових розрахунків розглядаються на семінарі, організованому в рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується ЄС в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання».

В Рукшинській громаді   декілька разів проводилися збори, спілкувались з мешканцями щодо створення кооперативу. Було багато різних ідей, але не знаходилось бажаючих їх втілювати в життя. Підтримана була ідея створення кооперативу бджолярів. Член ініціативної групи Сергій Палагнюк прийняв участь у навчальному семінарі. Виникає багато технічних проблемних питань, але завдяки об’єднанню зусиль сільської ради та ініціативних мешканців, фінансовій підтримці проекту ми отримаємо хороший результат, який стане точкою економічного зростання для членів кооперативу та  громади.

Довідково.  «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського Союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте водночас створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та репутаційні переваги.

Наша громада також доєдналась до ініціативи. Наразі іде розробка плану економічного розвитку громади. Тому будемо щиро вдячні активним мешканцям громади за долучення до процесу його розробки та подальшого втілення.

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH