Наприкінці минулого року Рукшинська сільська рада стала підписантом ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання" в Україні (М4ЕG). Суть ініціативи полягає в наданні підтримки мерам

Наприкінці минулого року Рукшинська сільська рада стала підписантом ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання" в Україні (M4EG). Суть ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.
   31 травня - 1 червня 2018 року у м.Києві за фінансової підтримки ЄС у рамках даного проекту відбувся перший навчальний модуль з розробки плану місцевого економічного розвитку, в якому взяла участь начальник фінансового відділу Рукшинської сільської ради Інна Гондуряга.