Рукшин U-15 бронзовий призер ЧОДЮФЛ.

Завершився чемпіонат Чернівецької області з футболу серед юнацьких команд 2003-04 років народження. Для Рукшина даний розіграш став дебютним. Наша команда в 14 іграх здобула сім перемог, двічі зіграла внічию та п’ять разів поступилась. Набравши 23 очки юні рукшинці посіли третю сходинку ЧОДЮФЛ. Вже 11 червня, на стадіоні "Буковина" о 14.30. відбудеться урочисте нагородження всіх призерів юнацьких чемпіонатів, після чого буде зіграно фінал чемпіонату України з футболу серед команд 1 ліги U-19. Запрошуємо всіх вболівальників!!!