Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Місцеве економічне зростання в дії

На початку липня завершено ІІ навчальний модуль з розробки плану місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання" в Україні (М4ЕG). Учасникам вручено сертифікати, отримано необхідні навички для розробки плану.

Процес розробки плану місцевого економічного розвитку Рукшинської ОТГ розпочато у червні поточного року. Проведено аналіз структури місцевої економіки, SWOT-аналіз.  19 липня 2018 року заплановано робочу зустріч з місцевими підприємцями для обговорення місцевої економічної ситуації, формулювання взаємоузгодженого бачення та цілей плану МЕР. Тому запрошуємо до обговорення усіх бажаючих та будемо щиро вдячні  небайдужим мешканцям об'єднаної громади за активну позицію та конструктивні зауваження.

 « повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH