Об’єднаємо зусилля заради спільного добробуту

До уваги керівників підприємств приватної форми власності та самозайнятих осіб, суб’єктів підприємницької діяльності Рукшинської ОТГ

Запрошуємо Вас на робочу зустріч «Об’єднаємо зусилля заради спільного добробуту» з працівниками Державної фіскальної служби України та виконавчим комітетом Рукшинської сільської ради, яка відбудеться 19 липня 2018 року о 14.00 год. на майданчику біля сільської ради в с.Рукшин.

План зустрічі:

1. Вступне слово голови Рукшинської об’єднаної територіальної громади О.В. Горбатюка.
  2. Роз’яснення податкового та іншого законодавства з приводу використання праці найманих працівників, ведення підприємницької діяльності без державної реєстрації, легалізації доходів  (працівники ДФС).
  3. Обговорення місцевої економічної ситуації, спільних проблем, пошук компромісу (працівники сільської ради) .
  4. Питання – відповіді.
  5. Брейк-кава.