Зустріч з місцевими підприємцями "Об'єднаємо зусилля заради спільного добробуту".

19 липня сільською радою проведено обговорено місцеву економічну ситуацію, визначено ряд проблем з якими зіштовхується муніципалітет у процесі виконання бюджету. Проінформовано учасників зустрічі про розпочатий процес підготовки Плану місцевого економічного розвитку у рамках Ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання". Спільно з ними визначено основні цілі та заходи Плану.
Варто зазначити, що далеко не всі підприємці відгукнулися на запрошення. Дуже прикро , що більшість мешканців об'єднаної громади ігнорують подібні заходи ( в тому числі і сходи громадян), де прозоро і відкрито освітлюється діяльність сільської ради.