У Рукшині на кір захворіли 37 школярів

Дата: 24.10.2018 12:49

Хотинський районний інфекціоніст, заступник головного лікаря з дитинства і пологової допомоги райлікарні Алла Яковенко повідомила, що найбільше випадків хвороби у  Рукшині, де діагноз «кір» підтверджено у 37 школярів. Десятеро з них на стаціонарному лікуванні, у чотирьох недуга ускладнена пневмонією». Поодинокі випадки зафіксовані також у Хотині, Орестівці, Чепоносах, Гордівцях, Поляні, Шилівцях. Про це повідомляють "Хотинські вісті".

«Тим, хто ще не щеплений і не контактував з недужими, треба негайно пройти імунізацію, – наголошує Алла Яковенко. – Беручи до уваги те, що в Україні і в області епідемія кору, у цих осіб шанс захворіти – найвищий. Тому звертаюся до батьків, котрі напевне знають, що їхні діти своєчасно не отримали щеплення: не наражайте власних кровинок на небезпеку. Адже в таких випадках захворювання перебігає особливо важко і може призвести до пневмонії, отитів, менінго-енцифалітіту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)