8 ЛИСТОПАДА - ХРАМОВЕ СВЯТО В РУКШИНІ

Дата: 07.11.2018 11:43

ДОРОГІ РУКШИНЦІ, прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування храмового свята!!!
Наше село споконвіку славилося неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.
Наше храмове свято відзначається 8 листопада, в день святого Великомученика Димитрія, або в народі "святого Дмитра"чи просто "Дмитра".
Свято встановлено на честь Дмитра Солунського, який за християнську віру 8 листопада 306 року був пронизаний списами римських воїнів. Димитрій одержав християнське виховання. Повнолітнім його призначають на місце батька проконсулом Фессалонікійської області. Та замість того, щоб переслідувати християн, він став відкрито навчати мешканців міста християнській вірі та викорінювати поганські звичаї. Геройську віру св. Димитрія прославив Господь різними чудами після його смерті та нетлінністю тіла і мироточивістю, яка зціляла недужих.
Вшанування великомученика в Україні почалось відразу після прийняття хрещення Київської Русі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)