Допомога бійцям ООС від рукшинських садоводів

Дата: 15.11.2018 20:26

Рукшинська ОТГ висловлює подяку садоводам, жителям громади у зборі та відправці яблук бійцям на схід. 14 листопада 2018 року було відправлено загальним тоннажем 20 тон вантажний автомобіль з с.Недобоївці на передову в зону ООС. Допомогу бійцям надали такі садоводи: 1. Дудка Ігор Васильович; 2. Філіпчук Олексій Олександрович; 3. Гикавий Віктор Степанович; 4. Фурлет Олексій Анатолйович; 5. Фурлет Василь Михайлович; 6. Гикавий Анатолій Степанович; 7. Васильков Юрій Олексійович; 8. Ступак Анатолій Васильович; 9. Погорений Олександр Петрович; 10. Максимчук Тарас Анатолійович; 11. Осипчук Тарас Петрович; 12. Молдован Віталій Іванович; 13. Погорений Олександр Анатолійович; 14. Білівський Руслан Анатолійович. Організацією та підвозом яблук до с. Недобоївці займався Окіпняк Вадим Михайлович. Транспортування яблук в зону ООС здійснювалось за допомогою народного депутата Максима Юрійовича Бурбака.