15 грудня 2018 року увійде в історію України як день створення Єдиної православної церкви.

Дата: 15.12.2018 16:37

В Україні створена Єдина помісна православна автокефальна церква!
Об’єднавчий собор обрав главу нової єдиної Православної церкви в Україні. Ним став митрополит Переяславський та Білоцерківський Епіфаній, представник УПЦ Київського патріархату. 6 січня 2019-го очільник нової об’єднаної церкви разом із президентом полетить до Стамбула, де Варфоломій вручить томос про автокефалію — процедуру отримання церковної незалежності буде завершено.
«Ми змогли об'єднати три гілки українського православ'я в єдину помісну православну церкву. Двері нашої церкви відкриті для всіх», — заявив Епіфаній за підсумками Собору зі сцени на Софійській площі в Києві увечері 15 грудня.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)