Стажування у редакції газети "Хотинські вісті"

Дата: 08.02.2019 20:05

Сьогодні у рамках проекту "Агенти громад" відбулось стажування усіх чотирьох представників ОТГ Хотинського району у редакції газети «Хотинські вісті».
Дізнались багато цікавого про те, як робиться сама газета, про те, як вона потрапляє до рук читачів. Домовились про спільне підготування спецвипуску "Життя громади" щоб більш ширше донести до читача ту чи інші новину. Також кожен учасник мав змогу бути редактором та самостійно вирішувати, яку новину слід публікувати, а яку ні.
Обговорили багато цікавих тем, кожен висловив свою думку, та головне – домовилися про співробітництво кінцевим етапом якого має бути підписання меморандуму про співпрацю між громадами та газетою "Хотинські вісті".

«Агенти громад» – це спільна робота представників 20 об’єднаних територіальних громад Буковини, журналістів Суспільного мовника у регіоні та громадської організації «Буковинський центр виборчих технологій» за підтримки Інтерньюз та USAID.