Формування безпечного середовища в ОТГ.

Дата: 15.03.2019 21:48

Сьогодні представники Рукшинської ОТГ відвідали семінар "Формування безпечного середовища в ОТГ", який відбувся у Чернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування.
Участь взяли:
Tetyana Tatarchuk - директор Чернівецького ЦРМС;
- Кішлар Сятослав - начальник управління превентивної діяльності Управління Національної поліції України в Чернівецькій області;
Yurii Lesiuk - заступник директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА;
- представники інших установ та організацій;
- голови та представники ОТГ Чернівецької області.
Обговорили ряд важливих питань. Про Центри безпеки громадян: від концепції до втілення. Про формування системи громадського здоров'я - регіональний та місцевий вимір. Про досвід громад у реалізації проектів направлених на формування безпечного середовища. Зокрема, про вплив обробки садів на здоров'я людини та навколишнє середовище, що стало вже глобальною проблемою, зокрема, громад Хотинського району.
Також вивчено багато інших, не менш важливих питань.