Проведено гру "Світ громад"

Дата: 08.04.2019 22:49

За підтримки проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»” Глибоцькою селищною радою спільно та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» для активної молоді громади було проведено гру "Світ громад" Це перша українська настільна гра, яка допомагає виявляти лідерів у громаді, та розвиває лідерські якості, комунікаційні навички, фінансову, податкову, бюджетну, політичну культуру.
Фото без описуОсобливість гри у тому, що це кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Це означає, що ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи.