Cемінар на тему "Грунтовний підхід до SWOT-аналізу та брендинг".

Дата: 23.04.2019 10:20

Вчора в межах проекту ЄС "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" відбувся семінар на тему "Грунтовний підхід до SWOT-аналізу та брендинг".
Участь взяли представники громад Чернівецької області.
Дізнались багато цікавої інформації від фахівців: Буднікевич Ірини (завідувач кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку ЧНУ ім. Ю.Федьковича) та Вардевиняна Вардана (асистент кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку ЧНУ ім. Ю.Федьковича).
Говорили про те, де громади перебувають зараз? Куди планують рухатись? Який вплив мають зовнішні чинники? Як правильно визначитись із своїми сильними і слабкими сторонами і що з цим робити? Що таке брендинг?
Говорили також про те, як залучити іноземних інвесторів в умовах того, що більшість підприємств знаходиться в тіні? Це стосується зокрема Рукшинських садівників. Про величезну проблему всіх громад - це відтік молоді до міста та за кордон (ми втрачаємо своє молоде покоління).