Тренінг "Комплексний підхід до сталого екологічного розвитку громад Чернівецької області ".

Дата: 20.05.2019 14:41

20 травня в Чернівецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування для реєстраторів та інших посадовців ОТГ краю розпочався тренінг "Комплексний підхід до сталого екологічного розвитку громад Чернівецької області ".
Керівниця Центру Tetyana Tatarchuk розповіла про досвід та можливості для громад в рамках міжнародних проектів та програм, котрі працюють в сфері екології.
"1 з найбільших таких програм є Дунайська транснаціональна програма, котра цьогоріч завдяки зусиллям Міністерства регіонального розвитку України стала доступною для нас, нині відпрацьовуються механізми підготовки та реалізації проектів в рамках Програми. Коли стартує конкурс в рамках транснаціональної програми, громадам варто долучитися до підготовки власних проектів, котрі дадуть потужний імпульс розвитку екологічної сталості регіонів та безпосередньо громад", - наголосила Тетяна Татарчук.
Вона також звернула увагу присутніх на конкурсах невеликих грантів з екологічною складовою від фондів скандинавських країн.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)