Заступник сільського голови Валерій Мариняк взяв участь у презентації проекту «Поліцейський офіцер громади», яка відбулась у м.Києві.

Дата: 29.05.2019 15:11

Вчора у Києві відбулась презентація проекту «Поліцейський офіцер громади». Учасником від Рукшинської ОТГ був Валерій Мариняк
У проекті закладено ідею, що кожна ОТГ у країні повинна мати свого поліцейського. Це буде людина, якій довіряють мешканці, яка буде на постійному зв’язку та допомагатиме громаді.
Планується за 2019-2020 роки відібрати 1624 офіцери для громад.
Для того, щоб стати таким поліцейським, потрібно перемогти в конкурсному відборі. Після цього кожен офіцер-переможець пройде підготовку міжнародного рівня.
Поліцейські громад матимуть все необхідно для того, щоб професійно виконувати свій обов’язок.
Це й спеціальні авто підвищеної прохідності на базі кросовера Renault Duster, планшети, камери, радіостанції.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)