Рукшинську ОТГ відвідав народний депутат Верховної ради України

Дата: 13.07.2019 09:43

Сьогодні нашу громаду відвідав народний депутат Верховної ради України Maksym Burbak. Побував у селах Рукшин, Пригородок та Рашків. Відзвітував про виконання своєї попередньої передвиборчої програми. Розповів про що планує зробити протягом наступних років. Вислухав коментарі та пропозиції громади. Мешканці села Рашків подякували за відновлення маршруту Хотин - Рашків.
"У Пригородку люди справедливо обурені низькою вартістю за оренду земельних паїв. Переконаний, що ціна за пай має переглядатися щороку відповідно до рівня інфляції. І має бути набагато більшою, ніж є сьогодні.
Не менш важливими були спілкуваня і з мешканцями Рукшина та Рашкова. Рукшинська ОТГ розвиваєтья і своїми показниками доводить успішність реформи децентралізації" - пише на своїй сторінці у фейсбук Maksym Burbak.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)