ТОПОВІ ПОМИЛКИ СПРОЩЕНЦІВ

Дата: 22.07.2019 12:41

ПРАВОВА АБЕТКА

1. ТРИМАННЯ ДОХОДУ ВІД ВИДУ ДІЯЛЬНОСТІ, ВІДСУТНЬОГО В РЕЄСТРІ ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ.
  2. ЗАПИС ДО КНИГИ ГОТІВКИ ТА БЕЗГОТІВКИ ОДНИМ РЯДКОМ (відповідно до Порядку ведення книги обліку доходів, затвердженої Наказом Мінфіну від 19.06.2015 р., що діє з 28.07.2015 р. :  «у графах 2-6 щоденно відображається дохід від провадження господарської діяльності «…» із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік, зокрема отримана сума коштів за продані товари, виконані роботи, надані послуги протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (окремо в готівковій та безготівковій), матеріальній або нематеріальній формі»)
  3. ВІДСУТНІСТЬ РРО ПРИ ЗДІЙСНЕННІ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ: у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. грн.., застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим, незалежно від групи єдиного податку.
  4. НЕВИКОРИСТАННЯ СВОГО ПРАВА ЩОДО НЕСПЛАТИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ ТА ЛІКАРНЯНОГО.
  5. НЕПОВІДОМЛЕННЯ ДФС ПРО ЗМІНУ АДРЕСИ ЧИ ПРІЗВИЩА.
  6. НЕКОНТРОЛЮВАННЯ ВЗАЄМОРОЗРАХУНКІВ ПО ПОДАТКАХ: як наслідок, наявність податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів є підставою для анулювання податковою  свідоцтва платника єдиного податку  в останній день другого із двох послідовних кварталів.

Підготовлено в межах проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» за підтримки ЄС