Вітаємо із Великоднем!!!

Дата: 18.04.2020 16:53

Великдень приходить до нас, аби поєднати близьких людей. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі надії та сподівання на добру долю. Тому нехай воскреснуть у ваших душах усі найкращі почуття - непохитна віра, щира відданість і вічна любов.
Бажаємо усім душевної чистоти і гармонії, піднесення настрою та незмінного оптимізму. Нехай диво Воскресіння Хоистового надихає нас на добрі та правидні справи, а радісні Великодні свята принесуть у кожну оселю Боже благословення, мир та злагоду.
Святкуємо Великдень вдома. Закликаємо вас - залишайтеся вдома поруч з найдорожчими людьми. Будьте здорові і нехай віруси та хвороби обійдуть усіх стороною.
Зі святом Пасхи! Христос Воскрес!
З повагою Олег Горбатюк - голова Рукшинської ОТГ, депутатський корпус, виконавчий комітет.