На Хотинщині відбувся еко-фестиваль «ОтакЮшка»

Поблизу села Рашків Хотинського району в рекреаційній зоні «Діброва» понад Дністром провели третій еко-фестиваль «ОтакЮшка» за ініціативою працівників НПП «Хотинський». І не випадково відбувається дійство саме у розпал літа. Адже в другу суботу липня відзначають щорічно Міжнародний День Дністра, аби привернути увагу жителів басейну річки до екологічних проблем і нагадати про природну цінність водної артерії, а у другу неділю цього ж місяця – відзначають в Україні день рибалки, який святкують не лише працівники рибного господарства, а й усі любителі риболовлі. Кожен учасник фестивалю міг насолодитися відпочинком на лоні природи і посмакувати традиційними стравами, серед яких коронна – це юшка. Творчі майстерні, народна кухня, кулінарні змагання «Краща юшка на Дністрі», різноманітні ігри, конкурси, а ще пісні і таці у виконанні аматорських колективів Хотинщини. Таким був цьогорічний фестиваль.