План дій старости: 8 кроків успішного старту (посібник)

Дата: 30.03.2017 16:31

У онлайн-доступі з’явилося видання  «План дій старости: 8 кроків успішного старту». Посібник підготовлений Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

У передмові до видання йдеться: «План дій старости: 8 кроків успішного старту» є першою міжрегіональною спробою наукових консультантів ДРІДУ НАДУ, експертів та практиків реформи децентралізації Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей, регіональних Центрів розвитку місцевого самоврядування узагальнити ключові питання щодо професійних компетенцій старост та надати практичні рекомендації з питань їхньої професійної діяльності».

Автори посібника сподіваються, що видання буде корисним усім, хто цікавиться, які кроки в першу чергу має зробити староста, щоб стати справжнім лідером, ефективним адміністратором, представником інтересів територіальної громади.

Переглянути і завантажити посібник можна ТУТ

Більше про інститут старост в обєднаних громадах є ТУТ