Завершився чемпіонат Хотинського району з футзалу

Завершився чемпіонат Хотинського району з футзалу серед команд Першої ліги. Рукшин-2 у заключних двох турах здобув чотири бали. Зіграв у нічию з Хотином - 5-5 та переміг Клішківці - 5-4. Завдяки таким результатам рукшинці, набравши 14 очок, посіли 3 місце, відставши від другої сходинки на один бал та від першої на два. Як бачимо до чемпіонства не вистачило зовсім трішки. Тож надіємось, що в наступному році наша юна команда зуміє піднятись у таблиці на найвищу сходинку!