Семінар "Молодіжна робота в ОТГ"

Дата: 24.02.2021 11:52

23 лютого в Рукшинській сільській раді відбувся вступний семінар на тему «Молодіжна робота в ОТГ» за участі представників влади, молоді та громадських активістів в межах #Програми DOBRE.

Провела: консультантка програми з розвитку молодіжної політики #Оксана Салівончик.

Мета семінару: ознайомити учасників із програмою, планами та діяльністю, що буде відбуватися в межах роботи програми. Обговорити важливість включення молоді у всі компоненти роботи громади в програмі. Обдумати та обговорити варіанти змін в напрямку розвитку молоді громади. Створити карту суб’єктів, що працюють з молоддю в громаді. Поділитися кращими практиками реалізованих молодіжних проектів в інших громадах, що брали участь в програмі.