Із 1 березня Чернівецька область переходить у «червону» зону карантину

Дата: 27.02.2021 18:34

Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС на позачерговому засіданні сьогодні, 27 лютого.

?? У «червоній» зоні діють жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: буде заборонено роботу закладів харчування, розважальних закладів, ТРЦ, кінотеатрів, театрів, закладів освіти (крім дитячих садочків), спортзалів, ринків.

? Однак будуть працювати банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, усі продовольчі магазини.

??Також нагадуємо, що 27 та 28 лютого в області діють обмеження, які запровадила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – заборонена робота закладів громадського харчування, навчальних закладів та розважальних центрів.

«Червоний» рівень запроваджують, якщо упродовж 3 днів поспіль фіксують перевищення хоча б двох показників. Так, на Буковині зараз частка позитивних результатів із усіх зроблених ПЛР-досліджень складає понад 20%. Крім того, допустиму норму перевищує число госпіталізованих. Динаміку можна простежити у дашборді (https://cutt.ly/Jhf9JXn).

Інформацію взято із офіційної сторінки Чернівецької ОДА у фейсбук.