Перше засідання робочої групи з питань оптимізації закладів освіти Рукшинської сільської ради

Дата: 10.03.2021 16:19

Фото без описуСьогодні, 10 березня 2021 року, відбулося перше засідання робочої групи з оптимізації мережі освітніх закладів Рукшинської територіальної громади. У засіданні взяли участь : начальник Управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області Оксана Палійчук, начальник відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та роботи з експертами Управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області Мар’яна Унгурян, заступник директора КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області» Андрій Вовк, начальник відділу освіти Хотинської міської ради Альона Колесникова, керівники закладів освіти Рукшинської територіальної громади, старости сіл, голови батьківських комітетів, працівники Рукшинської сільської ради. У ході зустрічі було обговорено низку проблемних питань у галузі освіти, заслухано інформацію про результати фінансового аналізу закладів. Темою для роздумів та порядком денним для наступного засідання стане розробка плану (дорожньої карти) оптимізації закладів освіти територіальної громади.