Робота над планом місцевого економічного розвитку

Дата: 18.03.2021 14:19

Продовжується наша  всебічна робота з #ПрограмаDOBRE. Одним із напрямів співпраці є розробка плану місцевого економічного розвитку, що стало темою для сьогоднішньої зустрічі зі сформованою робочою групою з місцевого економічного розвитку. До співпраці залучено представників місцевого бізнесу, освіти,активної  молоді, громадського сектору. Під час засідання обговорено  дії, необхідні для досягнення стратегічного бачення та цілей економічного розвитку (підтримка діючого бізнесу, сприяння розвитку підприємництва, залучення нового бізнесу та інвестицій, розвиток людського капіталу), враховуючи наявні ресурси та можливості громади. Чекаємо свіжих ідей та інноваційних рішень щодо проектів, які будуть включені до плану місцевого економічного розвитку та принесуть користь жителям громади.