110 річниця з дня заснування Пригородоцької НВК.

У суботу 29 квітня в Пригородоцькому будинку культури відбувся концерт з нагоди Виступали діти з 2-го по 8-й клас, працівники школи, педагогічний колектив. Також виступили колишні учениці, нині студентки 2-х престижних українських вузів - Рибак Ріта Богданівна (Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра ) та Ганчук Яна Олександрівна (Педагогічний коледж Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича). Слово для привітання надавалося : голові Рукшинської ОТГ - Горбатюку Олегу Васильовичу; директору НВК - Пержун Ірині Василівні; ветерану колишньому педагогу школи -Боднарюку Миколі Макаровичу та голові батьківського комітету - Мельничуку Руслану.