Соціально-мистецька акція "Село на нашій Україні, неначе писанка, село"

Дата: 19.04.2017 22:54

18 квітня 2017 р.  в рамках соціально-мистецької акції "Село на нашій Україні, неначе писанка, село" в обласному музеї народної архітектури та побуту було представлено творчі надбання та Великодні традиції Волоківської об'єднаної територіальної громади. Перед глядачами виступили творчі колективи навчальних закладів громади, мешканці продемонстрували свої відомі на увесь світ народні строї, а вмілі господині пригощали, як водиться в свято, смачними наїдками. Вперше формат свята було змінено на користь презентації не окремого села, а об'єднаної громади. В цьому бачиться суттєвий позитив: адже громада таким чином демонструє згуртованість мешканців різних населених пунктів, має більший потенціал (і творчий, і фінансовий), виховує в жителів, особливо в молодшого покоління, певну самоідентифікацію. Говорили з організаторами про те, аби такий формат розвивати і надалі, орієнтувати громади на таке творче представлення своїх культурних надбань щороку. А показати їм є що: адже громади об'єднують небайдужих, активних і креативних. Тож впевнена, що на рік, по Великодню, наступна громада (а може, і кілька!) покажуть багатогранність і неповторність власних елементів культури, разом з тим засвідчуючи гордість від приналежності до багатої буковинської культури.

Фото без опису   Фото без опису