До уваги ОТГ області!

Увага, анонс семінару з підготовки проектів в рамках інфраструктурної субвенції для ОТГ!

19 квітня буде спільно з Чернівецьким ВП ЦРМС за сприяння управління регіонального розвитку проведено навчальний семінар з підготовки та подачі проектів на отримання субвенції на розвиток інфраструктури. Місце проведення - м. Чернівці вул. Університетська, 20 (офіс ВП ЦРМС), початок - о 10годині. У програмі: покрокова інструкція та методичні рекомендації з підготовки проектної заявки.