Підопічні Гайсенюка Олександра - Рукшин U-14 - срібний призер Всеукраїнських зональних змагань "Шкіряний м'яч".

29 травня в місті Теофіполь відбувся V етап Всеукраїнських зональних змагань на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед юнаків 2003 р.н. Нагадаємо, що Рукшинська ЗОШ здобувши впевнену перемогу у обласних змаганнях, забезпечила собі путівку на даний розіграш. Наша команда потрапило до групи із чемпіоном Хмельниччини - Теофіполем та чемпіоном Вінниччини - Бершаддю. В першому матчі рукшинці розписали мирову із командою Бершадь, а ось в другій зустрічі наші юнаки поступились з різницею в три м'ячі господарям змагань. Тож у підсумку Рукшин U-14 завдяки кращій різниці м'ячів посів друге місце, так як у матчі Теофіполь - Бершадь перші здобули перемогу з різницею аж у сім м'ячів. Бажаємо нашим юнакам не зупинятись на досягнутому та наполегливо працювати далі!