05 Лютого, 2023 р., 20:09
Голову Рукшинська територіальна громада Олег Горбатюк та його побратимів із 1ГШР 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10 ОГШБр нагороджено командуванням 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади за проявлену особисту мужність та героїзм при виконанні військового обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і охорони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
03 Лютого, 2023 р., 20:06
Страшна звістка знову сколихнула нашу громаду.
22 Січня, 2023 р., 18:38
Сьогодні, 22 січня, наша громада провела в останню дорогу Героя, який поклав життя боронячи рідну землю від загарбників В’ячеслава Бурдейного, солдата військової частини А0222.
22 Січня, 2023 р., 10:49
Соборність- це віра, незалежність і велика шана рідній Україні! Це єдність наших душ, відродження духовності, мови та культури. Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг. З Днем Соборності України!
19 Січня, 2023 р., 19:04
Рукшин чемпіон!
19 Січня, 2023 р., 18:22
Схилімо голови. Захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ, загинув Герой із села Чепоноси, В’ячеслав Бурдейний. Наша глибока шана та низький уклін за самовіддану любов до України, за захист кожного з нас. Співчуваємо родині В‘ячеслава. Сумуємо разом з Вами та підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають. Світла пам‘ять Герою...
09 Січня, 2023 р., 10:52
Подяки від військового командування за придбання трьох автомобілів, прибору нічного бачення та тепловізора для наших ЗСУ.
06 Січня, 2023 р., 10:57
Щиро вітаємо всіх, хто святкує завтра Різдво!