26 Листопада, 2022 р., 22:30
Пам'ятаймо свою історію, якою б трагічною вона не була.
25 Листопада, 2022 р., 12:37
На території нашої громади діє Пункт Незламності.
21 Листопада, 2022 р., 22:27
Сьогодні Україна є символом гідності та свободи у світі. Саме ми, українці ведемо війну на всіх фронтах, не тільки за своє існування, а й за існування всього цивілізованого світу. Молімося за наших братів та сестер, які в ЗСУ
09 Листопада, 2022 р., 22:19
Сьогодні відбулась конференція молодіжних рад Чернівецької області. Нашу громаду представляли Микола Шишковський, Іван Балахтар та представники Рукшинська територіальна громада.
09 Листопада, 2022 р., 22:17
Шановні працівники культури, вітаємо із професійним святом! Бажаємо Вам сприятливих для творчості обставин, натхнення, польоту думок та фантазій. Міцного здоров'я, миру, благополуччя, любові та злагоди!
09 Листопада, 2022 р., 18:47
Рукшинець Олександр Гикавий переможець турніру Моршинська осінь, який проходив з 3 по 5 листопада.
08 Листопада, 2022 р., 18:34
Вітаємо жителів села Рукшин із храмовим святом.
07 Листопада, 2022 р., 16:14
З початку року на території Дністровського району виникло 465 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на Буковині загинуло 36 людей. За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії.
06 Листопада, 2022 р., 21:48
Спочивай з Богом наш дорогий земляче...